Uncategorized

Giresun-Ordu Birlikteligi Pekisiyor

Giresun ve Ordu federasyon baskanlari Ordu Gülyali Sakatlar dernegi yöneticilerinin Istanbulda bir araya getiren sebep sakatlar liginde tekerlekli sandalye takimi bulunan Gülyali sakatlar dernegi nin Istanbul daki maçiydi.


 

Maç öncesi her iki ilin Istanbulda kurulu federasyon baskanlari bir araya gelerek sakatlar dernegi yöneticileri ile kavacikta birlikte kahvalti etti ve ortak sorunlar hakkinda karsilikli görüs alisverisinde bulundu.

 

Bu görüsmeye Gümüshane Dernekler federasyonu genel baskani Vahit Olgun ile Esenyurt belediye baskani bas danismani Riza Altayli da katildi.

 

Kahvaltida Ordef Genel Baskani Sali Ziya Çörüt her iki ilin sorunlari ayni her alanda birlik olmaliyiz eger birlik olursak bizi kimse yikamaz dedi.

 

Girdef Genel Baskani Sitki Ada ise yillardir var oldugu söylenen Ordu-Giresun rekabetinin

olmasi için hiçbir sebep yok her iki ilde büyük illerin arasinda ezilmeye devam ediyor bizler bir araya gelip bu biliktleigi saglayamadigimizda eziklik büyüyerek devam edecektir federasyon olarak üzerimize düsen görevi yerine getirmeye devam edecegiz dedi.

 

Gümüshane Dernekler Federasyonu Güdef Genel Baskani Vahit Olgun ise Ordu Giresun yakinlasmasinin bölgeye yeni bir soluk ve güç getirecegini bu birlikteligie azami katkiyi yapmayi Gümüshane federasyonu olarak söz veriyorum dedi.

 


 

Kahvalti sonrasi hatira fotorafi çekildi.

Girdef in her alanda ilimizi temsil amaçli katildigi etkinlikler ile göz doldurmaya devam ediyor.

Öte yandan kahvaltili toplantiya Girdef baskanlik divani üyelerinden genel baskan yardimcisi Nazmi Güler de katildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.