Uncategorized

Esref Karaibrahim;Tabiki Aday Olabilirim

BASIN AÇIKLAMASI


Öncelikle bütün vatandaslarimizin  yeni yilini kutlarim.


Bulancak’ta yerel bir gazetemizde sahsimla ilgili yazilan haberin gerçegi yansitmadigini belirtmek isterim. Önceden planlamis oldugum ilçe ziyaretlerim kullanilarak bir senaryo üretilmeye çalisilmistir. Hal bu ki;  siklikla ilçe ziyaretlerinde bulundugum tüm kamuoyumuzca bilinmektedir. Bu ziyaretim esnasinda seçimle ilgili bir konusma geçmemis, esnaf ziyaretleri ve vatandasimizla birlikte sohbet toplantilarimiz olmustur.

 

Genel Merkezimizin, Giresun’da hangi yöntemle milletvekili adaylarini belirleyecegi henüz belli olmamistir. Buna daha çok zaman vardir. Bu gibi asilsiz haberlerin Genel Merkezimizin alacagi kararlara da saygisizlik niteligi tasidigini düsünüyorum. Ayrica Genel Merkezin alacagi her karari örgütümüz saygiyla karsilayacaktir. Kaldi ki daha önce 2007 seçimlerinde milletvekili adayi olmadan önce de örgütümüze, yönetimlerimize danisarak aday oldugumu belirtmek isterim. Bugün de ayni düsünceyi tasimaktayim. Dolayisi ile örgütlerimizle konusup, bu konuda görüslerini alarak aday olabilirim.

 

Bu partinin üyesi olan herkesin aday olma hakki vardir. Buna da herkesin saygi duymasi gerektigini düsünüyorum. Benim için örgütümüz için önemli olan Cumhuriyet Halk Partisidir. Hepimizin tek istegi ve hedefi iktidar olmaktir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.