SON DAKİKA!

EYNESİL PARK TELEKONFERANS İLE AÇILDI

Giresun’un Eynesil ilçesinde Sahil Karayolu’nun geçişi sırasında kazanılan dolgu alanına İller Bankası tarafından yaptırılan parkın açılışı Başbakan Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun telekonferansla katılımıyla yapıldı.

Eynesil ilçesinde 6 bin 400 metrekare alan üzerine yapılan ve 750 bin TL’ye mal olan parkın açılışını telekonferans sistemiyle gerçekleştiren Başbakan Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun sosyal tesis içerisinde bulunan Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor takımlarının renkleri dikkatini çekti. İlçeye kazandırılan parkın hayırlı olmasını dileyen Başbakan Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu, “İlçeye kazandırılan içerisinde spor tesislerinin ve sosyal alanların da bulunduğu parkın hayırlı olmasını diliyorum. Oyun ve spor alanında kullanılan malzemelerde kullanılan renklerin bir anlamı var mı?” diye sordu.

Çevresel anlamda sarı kırmızı, sarı lacivert ve bordo Mavi renklere önem verdiklerini belirten Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Somuncuoğlu ise, “Allah hizmetlerinizde yar ve yardımcınız olsun. Ülkemize ve orta doğu bölgesine yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı da sizlere teşekkür ederiz” diye konuştu.

Giresun Vali Vekili Bekir Ergök, ilçeye kazandırılan park hakkında bilgiler vermesinin ardından ilçe parkı kurdelesi kesilerek hizmete açıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.