SON DAKİKA!

MUSTAFA TEMEL BOZBAĞ KUŞ LASTİĞİ İLE ANCAK BU KADAR

Giresunspor kulübü başkanı Mustafa Temel Bozbağ hafta sonu oynadıkları Adanspor maçında aldıkları galibiyetin çok önemli olduğunu ligdeki takımlar ile aralarında resmen uçurum olduğunu söyledi.

Adanaspor galibiyeti sonrası moral anlamında çok iyi olduklarını kaydeden Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ; “10 Hafta sonrasında galibiyetle tanışmak muhteşem bir duygu,. Çok şükür diyoruz öncelikle. Giresunspor sezon sonunda hak ettiği yerde mutlaka olacaktır. Biz galip gelmediğimiz haftalarda da bu inancımızı hep koruduk. Galibiyet serilmizin başlangıcı olmasını diliyorum” ifadesini kıllandı.

Giresun’da İstikbal gazetesine verdiği özel demecinde PTT 1. Lig takımlarını değerlendiren Mustafa Temel Bozbağ; “Çok Ciddi rakiplerimiz var. Ciddi rakiplerimizin de çok ciddi sponsorları var. Antalya Belediye, Antep Belediye, Osmanlıspor örnek gösterilebilir. Bu bütçelerle uğraşmak, gerçekten zor. Her zaman söylüyorum bizim en büyük sıkıntımız budur, düşük bütçe ile büyük işler yapmak zorundayız. İlginç bir benzetme olacak fakat onlarda Tank var, biz kuş lastiği ile hedefi vurmaya çalışıyoruz. Bu tabi ki bahanemiz olamaz, daha iyisini nasıl yaparız diye ben ve yönetimdeki arkadaşlarımız çok ciddi mesai harcıyoruz” açıklamasını yaptı.

Öte yandan Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ Adanaspor maçında galibiyete sevindiklerini fakat Jones Lopes’in sakatlığının moralleri bozduğunu dile getirdi. Tedavisi İstanbul da devam eden Jones’den bir süre uzak kalacaklarını, ister oynasın ister oynamasın takımda kalacağını belirterek geçmiş olsun ve acil şifalar dileğini yineledi.

Haber: Semina Şenyurt/İstikbal Gazetesi Giresun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.