SON DAKİKA!

Federasyon dan Tokat Gibi Cevap

Giresun ilinde yapilacak olan ve Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu Planli faaliyetlerinden olan Zipkinla Balikavi Karadeniz Bölge Sampiyonasi için tek yetkilinin Federasyon temsilcisi ve Koordinatör Ethem Bakar oldugu açiklandi.

 

Aksam saatlerinde Valilik Basin Halkla Iliskiler Müdürlügü dahil Spor Il Müdürlügü ve Ciddi basin kuruluslarina fax yoluyla ulastirilan bilgi yazisinda  geçen yildan baslayarak Giresun ilinde yapilan Sualti Sporlari Federasyonuna ait organizasyonlarinin federasyon temsilcisi olarak resmi yazilarla atanan Ethem Bakar tarafindan yürütülmesinin uygun bulundugu Spor il müdürlügü tarafindan atanmis ve federasyonumuza ulasmis herhangi bir temsilcinin bulunmadigi resmi yazi ile hem ilgili kuruma hemde ilde ciddi yayin yapan gazete temsilciliklerine ulastirilmistir.

 

Öte yandan bütün bu konulari içeren resmi yazilarla birlikte Pazartesi günü Giresun Gazeteciler Dernegin de hem yarisma neticesi hemde yapilan bu karalama kampanyasi hakkinda federasyon temsilcisi Ethem Bakar tarafindan bir basin toplantisi düzenlenecektir.

 

Yarisma için bütün takimlar Giresun iline geldi, Giresun da yapilacak olan Zipkinla Balikavi Bölge Sampiyonasi için agredite olan bütün takimlar Giresun a intikal etti.

 

Bu aksam Saat:17.00 de Olimpik Yüzme Havuzun da teknik kurul toplantisi ile resmen start alacak olan yarismalar Cumartesi günü sabah 09.00 da Liman sahasin da toplanacak takimlar belirlenecek yarisma bölgesine intikalleri saglandiktan sonra Saat:10 00 Avlanmaya baslayacak takimlar 5 saat boyunca rakiplerine üstünlük saglamaya çalisacaklar.

 

Yarismalardan sonra aksam saat 18.30 da Atapark ta düzenlenecek olan Madalya Kupa takdimi, protokol konusmalari ile kapanis töreni ve yarismlar son bulacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.