Uncategorized

Flas Tvye Giresunlu Genel Müdür

Giresunlu hemserimiz Adnan Atilla Flash Tv Genel Müdürlügüne getirildi.
Kurumdan su açiklama yapildi. ” Uzun yillar TRT de degisik görevler üstlenen deneyimli Televizyoncu Sayin Adnan Atilla kurumumuzun Genel Müdürü olarak 01 Eylül 2009 tarihinden itibaren göreve baslayacaktir. Güvenilir ve çaliskan kisiligiyle kurumsal gelisimimize katki saglayacagina inandigimiz Sayin Adnan Atilla ya yeni görevinde basarilar diliyoruz”.
 
     Flash TV
     Icra Kurulu
 

ADNAN ATILLA nin Kisa Özgeçmisi
 1956 yilinda Giresun da dogdu. Evli ve iki çocuk babasi.
Ankara Gazi Egitim Enstitüsü Müzik Bölümü mezunu; Ankara Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünde, Lisans tamamlama egitimi aldi. 32 yillik Televizyoncu.
 Televizyonculuk meslegine 1977 yilinda TRT de basladi, TRT de müzik programlari prodüktörlügü, Haber muhabirligi, editörlük görevlerinden sonra; birçok programin yapimciligi ve sunuculugunu yapti. Bir süre TRT Dis Yayinlar Dairesinde program Müdürlügü görevini yürüten Adnan Atilla 2004 yilinda Istanbul Televizyon Müdürü olarak Istanbul a geldi.
 TRT den Istanbul Bölge Müdür Yardimcisi görevinde iken emekli olan Adnan Atilla, sürekli basin karti sahibi ve Gazeteciler Cemiyeti üyesi.
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.