SON DAKİKA!

Gazetemiz 13 Yaşında!

Gazetemiz 13 yıl önce bugün 19 Nisan 2009 Pazar günü ilk defa gündüz saat 15.30’da internet üzerinden online olarak yayın hayatına başladı.

Yayın hayatına başlama sebebi olan Gurbetçi hemşerilerimizi bütün dünyada sıla ile ilgili en doğru ve güncel haberleri en kısa sürede iletmek olan Gurbetçi Giresun Gazetesi kuruluş ilkesine uygun bir şekilde yoluna devam ediyor.

13 yıl önce ana fikrimiz olan Gurbetçi hemşerileriz ile ilgili yaşadıkları ülkelerden ve şehirlerden doğru güncel haberleri takipçileri ile buluşturmak olan gazetemize yaklaşık 3 yıldır faaliyette olan İnternet Televizyonu da katıldı.

Gazete ve Televizyonumuz Kurucusu Gazeteci Ethem Bakar kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Gazeteci Ethem Bakar Yayınladığı mesajda; ” Değerli takipçilerimiz 13 yıl önce bugün kendi nüfusunun 5 katı insanı gurbetçi olan GİRESUN’luları bütün dünyada bir birinden haberdar etmek için çağın iletişim şekli olan internet haberlerini en doğru kaynaklar ile sizlere ulaştırmak üzere çıktığımız yolda 13 yılı geride bırakmış bulunuyoruz. Bu meşakkatli yolda önümüze bir çok engel çıktı. Bazen bu engelleri aşarken çok zorlandık, ancak değerli takipçilerimizin fedakar destekleri sayesinde engelleri aştığımız gibi şuan alanında tek yayın kuruluşu olarak yolumuza devam ediyoruz. Değerli takipçilerimiz bu yolda yine ilkleri yapmaya devam ediyoruz, Yeni nesil televizyon yayıncılığı olan İnternet televizyonumuzu da yayına alarak bu alanda ilk olma özelliğini de Gurbetçi Giresun Haber TV olarak siz değerli hemşerilerimize sunmuş olduk. 13 yıldır bizlere destek olan özellikle gurbetçi hemşerilerimiz gurbette sivil toplum örgütlerinde yöneticilik yapan abi ve kardeşlerimiz sayesinde var olmaya devam edeceğiz. Gurbetçi Giresun Gazetesi ve Haber Televizyonu olarak bu güne kadar gazetemiz ve televizyonumuza destek olan başta reklam verenlerimiz, sponsorlarımız, yurtdışı temsilciliklerimiz, yurt içi temsilciliklerimiz olmak üzere bütün izleyen ve takipçilerimize teşekkürü borç biliyorum.” dedi.

1 Yorum

  1. Gurbetci Giresun gazetesini 13 cu yasini kutlar nice 13 yillar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.