SON DAKİKA!
gurbetcigiresun3yasinda

GAZETEMİZ 3 YAŞINA GİRDİ

Gurbetçi Giresun Gazetesi 3. kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Dünyadaki bütün Giresunluların buluşma noktası sloganı ile 19 Nisan 2009 yılında kurulan gazetemiz 3 yaşına girdi.

giresundevlethastanesi

Değerli okurlarımız 3 yaşımızı biraz gecikmeli olarak kutluyoruz. Bunun ilk sebebi İmtiyaz Sahibimiz Sayın Ethem Bakar iki sağlık problemini üst üste yaşadı ve bunlardan birisinde Giresun Prf. Dr. A.İlhan Özdemir Devlet Hastanesi’nde küçük bir operasyon geçirdi.

Geçirdiği bu operasyon sonrası yapması gereken iki seyahati Polonya ve Amerika iptal olan Ethem Bakar önümüzdeki günlerde bir açıklama yapacaktır.

Değerli okurlarımız burada oluşan emek bir çok arkadaşımızın manevi desteği, bizlerin ise maddi olanaklarını sonuna kadar kullanmamız ile ortaya çıkmaktadır. Yerel manada bizlere destek veren bir kaç kurumun dışında iş dünyasında elde ettiğimiz kazançları yine sizlere daha iyi hizmet verebilmek maksadı ile gazetemize yatırım olarak kullanmaya devam ediyoruz.

3 yaşımıza gelene kadar bir çok yol arkadaşlarımız oldu, tamamından memnunuz herkes ile iyi geçindik, asparagas kaynaksız ve mesnetsiz haberlerden her zaman kaçındık. Yurt dışı temsilciliklerimiz’i her zaman aktif olarak takip ettik. Siz okurlarımıza dürüst olduk. 2012 yılı ile birlikte artık kendi hazırlamadığımız haberleri sütunlarımız da daha az yayınlamaya başladık. Yeni hazırlanan İnternet Medyası kanuna uygun olarak gerekli altyapı ve tedbirlerimizi aldık.

İşte bugünleri bizlerle devam ettiren bütün temsilciliklerimize özelikle Almanya Nord West Falen (NRW) eyalet temsilcimiz Sayın İhsan İncekara’ya, Köln temsilcimiz Sayın Hayrettin Karakayalı’ya, Suudi Arabistan Medine Temsilcimiz Hayrullah Aşık’a, İsveç Temsilcimiz Sayın Turgay Uzun’a, Almanya Stutgart temsilcimiz Sayın Muhittin Kara’ya, Stutgart Aalen temsilcilerimiz Sayın İbrahim ve Muammer Algül’e, Almanya Passau temsilcimiz Sayın Mehmet Akif Korkmaz’a, Danimarka, Norveç temsilcimiz Sayın Soner Küçükistanbul’a, Yurt dışında bizleri temsil eden Amerika, Kanada, Hollanda, ve İngiltere Londra temsilcimiz tek bayan temsilci durumundaki Habibe Öztoprak’a tesekkürü ayrıca borç biliyoruz.

Yurt içinde temsilcilik ağımıza yeni arkadaşlar kazandıran Çanakkale temsilcimiz Sayın Yusuf Yalçın’a, Bursa temsilcimiz Sayın Dr. Erdal Hancı’ya aramıza yeni katılan Yalova Kenan Olgaç, Ordu Emrullah Sine’ye yurt içinde bizleri temsil eden bütün arkadaşlıklarımıza tesekkürü borç biliyoruz.

Bu gazeteyi ayakta tutan dinamikler asla unutulamaz, Giresun Gündem Gazetesi’nde beraber çalıştığım kadim dostum yayın danısmanım kardesim Sayın C. Sezgin Karakaya, Sayın Mustafa Cici’ye, Yayın Danışmanımız Sayın Ali Özdemir’e, WEB Master Gökhan Aralık, Host Saglayıcımız, Veri tabanımızın işletim sistemimizin kurucusuna ayrıca tesekkür ederiz.

Unutmamamız gereken aramıza yeni katılan “Engelli Hakları” savunucunuz AYTEKİN DEĞERLİ’ye ona yarı bir teşekkür. Başarılarının devamını dileriz.

Gazetemiz okurları siz bizlerin bu çalışmaları yapmamıza sebebi siniz siz teşekkürlerin en büyüğünü hak ediyorsunuz sizlere sonsuz teşekkürler…..

5 yorumlar

 1. AYTEKİN DEĞERLİ

  Gurbetçi Giresun Gazetesi’ne mutlu yıllar diller bol okurlara yükselmesini dilerim..

 2. yeni yılımız hayırlı olsun birlik ve beraberlik ile daha güzel geleceğe inşallah…

 3. Orhan Başoğlu

  Gurbetcı gıresun gazetesıne mutlu nıce yıllar dılıyorum.sevgılı ethem beye de gecmıs olsun dıleklerımı iletıyorum allah acıl sıfalar versın

 4. İbrahim CEBECİ

  Gurbetçi Giresun fazetesinin 3. yılını kutluyorum.Daha nice yıllara dileklerimle.Sn Ethem BAKAR Beye geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar diliyorum.

 5. İnternet gazeteciliği büyük emekler isteyen, cefakar ve fedakar insanların özverili çalışmaları neticesinde okuyucularla buluşuyor. gelişerek nice yıllara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.