SON DAKİKA!

GAZETEMİZ 4 YAŞINA GİRDİ

Gurbetçi Giresun Gazetesi 4. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Dünyadaki bütün Giresunluların buluşma noktası sloganı ile 19 Nisan 2009 yılında kurulan gazetemiz 4 yaşına girdi.

Değerli okurlarımız burada oluşan emek bir çok arkadaşımızın manevi desteği, bizlerin ise maddi olanaklarını sonuna kadar kullanmamız ile ortaya çıkmaktadır.

Artık bir çok alanda kendi rekorlarını kıran gazetemiz siz okurlarının desteği ile her geçen gün daha çok okura ulaşıyor, 2013 yılında en büyük hedef olan basılı haftalık gazete projemiz inşallah hayata geçecektir.

Geçen bu yıllar içinde Gazetemiz bir çok rakibini geride bıraktı ve özelikle Almanya’da hep birinci sırayı aldı.

Yerel manada bizlere destek veren bir kaç kurumun dışında iş dünyasında elde ettiğimiz kazançları yine sizlere daha iyi hizmet verebilmek maksadı ile gazetemize yatırım olarak kullanmaya devam ediyoruz.

4 yaşımıza gelene kadar bir çok yol arkadaşlarımız oldu, tamamından memnunuz herkes ile iyi geçindik, asparagas kaynaksız ve mesnetsiz haberlerden her zaman uzak durduk. Yurt dışı temsilciliklerimiz’i her zaman aktif olarak yararlanmaya çalıştık. Siz okurlarımıza her zaman dürüst olduk. 2012 yılı ile birlikte artık kendi hazırlamadığımız haberleri sütunlarımız da daha az yayınlamaya başladık. Yeni hazırlanan İnternet Medyası kanuna uygun olarak gerekli altyapı ve tedbirlerimizi aldık.

Belkide ülkede Ulusal yayın yapan bir çok ünlü haber sitesinde bile olmayan kullanıcıya göre açılan sayfamız okurlarımız için çok büyük bir ayrıcalık. Cep telefonu, pc, yada sizin açtığınız mecraya göre açılan haber sayfası alanında tek.

İşte bugünleri bizlerle devam ettiren bütün temsilciliklerimize özelikle Almanya Nord West Falen (NRW) eyalet temsilcimiz Sayın İhsan İncekara’ya, Köln temsilcimiz Sayın Hayrettin Karakayalı’ya, Suudi Arabistan Medine Temsilcimiz Hayrullah Aşık’a, İsveç Temsilcimiz Sayın Turgay Uzun’a, Almanya Stutgart temsilcimiz Sayın Muhittin Kara’ya, Stutgart Aalen temsilcilerimiz Sayın İbrahim ve Muammer Algül’e, Almanya Passau temsilcimiz Sayın Mehmet Akif Korkmaz’a, Danimarka, Norveç temsilcimiz Sayın Soner Küçükistanbul’a, Yurt dışında bizleri temsil eden Amerika, Kanada, Hollanda, ve İngiltere Londra temsilcimiz tek bayan temsilci durumundaki Habibe Öztoprak’a tesekkürü ayrıca borç biliyoruz.

Yurt içinde temsilcilik ağımıza yeni arkadaşlar kazandıran Çanakkale temsilcimiz Sayın Yusuf Yalçın’a, Bursa temsilcimiz Sayın Dr. Erdal Hancı’ya yurt içinde bizleri temsil eden bütün arkadaşlıklarımıza tesekkürü borç biliyoruz.

Bu gazeteyi ayakta tutan dinamikler asla unutulamaz, Giresun Gündem Gazetesi’nde beraber çalıştığım kadim dostum yayın danısmanım kardesim Sayın C. Sezgin Karakaya, Sayın Mustafa Cici’ye, Yayın Danışmanımız Sayın Ali Özdemir’e, WEB Master Gökhan Aralık, Host Saglayıcımız, Veri tabanımızın işletim sistemimizin kurucusuna ayrıca tesekkür ederiz.
Unutmamamız gereken “Engelli Hakları” savunucunuz AYTEKİN DEĞERLİ’ye ona ayrı bir teşekkür. Başarılarının devamını dileriz.

Gazetemiz okurları siz bizlerin bu çalışmaları yapmamıza sebebi siniz siz teşekkürlerin en büyüğünü hak ediyorsunuz sizlere sonsuz teşekkürler.

Ethem Bakar
Gurbetçi Giresun Gazetesi
İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu yazı İşleri Müdürü

6 yorumlar

  1. Aslan Kılıç

    Gurbetçi Giresun Gazetesini 1 yıldır takip ediyorum, yaptığı haberler kullandığı dil, biz gurbetçiler için yaptığı çalışmalar nedeni ile editörleri, sahibi ve takipçilerini kutluyor, nice yıllar diliyorum….Hollanda Roterdam’dan sevgi, saygı ve selamlar ASLAN KILIÇ…..

  2. ALi Fuat Kilic

    Gurbeci Giresun Gazetesi nice yillara allah her zamn yardimciniz olsun Almanya’dan sevgiler saygilar…

  3. gurbetci giresun gazetemizin bugünlere gelmesinde emegi olanlara tesekkürler ,bizimde bir nebze katkimiz varsa ne mutlu bizlere

  4. Gurbetci Giresun Gazetesi’nin doğum gününü Libya’dan kutluyor nice senelere diyorum….Okan….

  5. Gurbetçilerin sesi Gurbetçi Giresun Gazetesi…..Adrian Cem…….

  6. Gurbetci Giresun Gazetesini Almanya’dan takibe devam nice yıllara emeği geçenlere teşekkürler başarı devamı dilerim…..Mahir Duisburg….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.