Uncategorized

GE Proje Ekibi Isveç ten Döndü

Isveç’in Möldnal sehrinde 25 -29 Ocak 2010 tarihleri arasinda gerçeklesen “Unlimited Learning (Sinirsiz Ögrenme) Comenus Regio proje çalismalarina katilan Il Milli Egitim Müdürlügü ARGE proje ekibini teskil eden Sube Müdürü Kemal Gürgenci ile Proje Uzmani Atilla Unat, Ilimize döndü.
 
Ilimizi, 07- 09 Aralik 2009 tarihlerinde ziyaret eden Isveç ekibi ile Il Milli Egitim Müdürlügü ARGE ekibinin temellerini attigi proje çalismalari için 25-29 Ocak 2010 tarihleri arasinda Isveç’e giden Giresun ekibi proje üzerinde son çalismalari yaptilar. 

2010 yili LLP “Lifelong Learning Programme” (Hayat Boyu Ögrenme) programi kapsaminda hazirlanan proje degerlendirmelerden geçerse, projenin 2010 yili Ekim ayinda baslayip 2012 yilinin Agustos ayinda bitirilmesi planlanmaktadir. Degerlendirmeden geçmesi beklenilen projenin faaliyet programlari tamamlandi.

 

 

Isveç’e giden Giresun ekibi, Möldnal sehrinin Belediyesini, 2 Anaokulunu, 1 Ilkögretim ve 1 Orta ögretim okulu ile Yetiskin egitim merkezini ve Maldnel kütüphanesini de ziyaret etti. Ziyarette ilgililerden bilgi alan Il Milli Egitim Müdürlügü yetkilileri, Möldnal Egitim Müdürlügünün üst düzey yöneticilerine Giresun ve Proje ile ilgili brifing de verdiler.


 

 

ARGE Proje çalismasinin yapildigi 4 gün içerisinde, Möldnal belediyesi önünde Avrupa Birligi Bayragi ve Isveç Bayraginin yaninda Ay Yildizli Bayragimiz da dalgalandi. Bu durum ekibimiz ve Ülkemiz için büyük bir gurur kaynagi oldu.

 

Kaynak : Giresunsonhaber
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.