SON DAKİKA!

GENÇ ÜLKÜCÜLERDEN DR. HASAN YILMAZ’A DESTEK

Ülkücü Gençlerden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz’a destek.

Giresun Ülkü Ocaklarına bağlı gençler MHP Giresun il teşkiltı binasında düzenlediği sürpriz ziyaret ile MHP’den Giresun belediye başkan adayı olan Dr. Hasan Yılmaz’a tam destek sözü verdiler.

Gençlerin yoğun ilgisine kayıtsız kalmayan Dr. Hasan Yılmaz uzun süre sohbet ettikten sonra topluluğa hitaben yaptığı konuşmada; “Yanımda bulunmanız, bu süreçte bana ve davama destek olmanız karşısında fazlasıyla memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim. Sizler kutlu davamızı yüceltecek, ülkümüzü sürdüreceksiniz. Geleceğin belediye başkanları, geleceğin siyasetçileri, doktorları, mühendisleri sizler olacaksınız. Bizim bir davamız var arkadaşlar, bir ülkümüz var. Ülkemize, şehrimize, halkımıza hizmet etmek. Gerektiği yerde elimizi değil gövdemizi taşın altına koymak. Ülkemizi, şehrimizi daha yaşanabilir, müreffeh ve muasır medeniyet seviyelerine taşımak.
Geleceğimizin göz bebeği sizler, ağabeyiniz olarak tavsiyem ki bu partimizin, ülkümüzün ebedi duruşudur. Mevkii ve Makam sahibi olduğunuzda şahsi çıkarları bir kenara bırakıp Devlet, Millet, Adalet düsturu, kaygısı ile kararlar verin, çalışmalar yürütün. Odağınızda, bayrağı altında yaşamaktan gurur duyduğumuz ülkemiz ve özgürlüğü, namusu, ülküsü uğruna nice evlatlarını feda etmiş kadim milletimiz olsun. Sizlere daha iyi bir Giresun bırakmak için bu yola çıktık. Görüyorum ki sizlerde elinizden geleni yapıyorsunuz. Hepinize canı yürekten teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.