Uncategorized

GIMDER den Pakistan a Yardim Eli

Baskan Öztürk, yaptigi yazili açiklamada, bir süre önce Pakistanli afetzedelere yönelik yardimlarin ulastirilmasi noktasinda çalismalara basladiklarini ifade etti.


Giresun halkinin kadirsinaslik örnegi göstererek, Pakistanli afetzedelere gönderilmek üzere yardimlarini derneklerine ulastirdiklarini dile getiren Öztürk, ”Giresun’dan Tekinler ayakkabi bin 500 çift ayakkabi ve terlik, G – City esnaflarimizdan Diandor Magazasindan 150 Adet erkek gömlegi ve Adil Isik Giresun bayisinden 20 adet bayan gömlek olmak üzere toplam 50 koli esya toplandi. Ankara’ya götürme isini de karsiliksiz olarak Üstündag Nakliyat yapmistir” dedi.

 Pakistanli afetzedelere yardimlar ulastirmaya devam ettiklerini vurgulayan Fikret Öztürk, ”Kimse Yok Mu Dernegi ile yürütmüs oldugumuz çalismalar sonucunda ihtiyaçlari belirliyoruz. Bunlarin esnaflarimiza iletiyoruz. Esnaflarimiz da magazalarinda satmis olduklari yeni ve markali ürünlerden seçerek vermekteler” diye konustu.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.