Uncategorized

Girdef Soruyor

Degerli basin mensuplari;

 

Son günlerde basinda ve kamuoyunda çesitli sivil toplum örgütlerinde üst düzey yönetici pozisyonunda bulunan bir sayin yönetci tarafindan kiskançlik ve birlik hakkinda mesajlar okunmaktadir.

Bu sayin yöneticiye 3 soru ile hitap etmek istiyoruz.

1:  2006 yilinda bütün sivil toplum örgütleri Giresun ilinin  ileri gelenleri ve bürokratlari ile bir araya gelinerek kurulan Girdef dururken Giresun Sivil Toplum Örgütleri Federasyonu adinda ikinci bir Federasyon kurmak mi kiskanç olmamak?

2: 3 yildir Feshanede yapilan ilgili veya ilgisiz bir çok çevre tarafindan elestirilen Giresun günlerine 2006 yilinda kurulmus yegane legal üst kurulus olan Girdef’i davet etmemek mi? kiskanç olmamak?

3: Girdef tarafindan hazirlanan ve 5-6-7 Mart 2010 yilinda yapilmasi planlanan Istanbul Giresun bulusmasini kendinize yakin milletvekilleri ve belediye baskanlari tarafinfan engellemek mi kiskançlik yapmamak?

Evet bu üç sorunun cevabini bulmadan birlik beraberlik ve kiskançlik yapmama konusunda beyant vermenin camiaya bir yararinin olmayacagi kanisindayiz.
Basinimiza ve degerli kamuoyumuza saygi ile duyurulur.
                                                                                                                                   GIRDEF BASIN MERKEZI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.