Uncategorized

Girdef’ten Olagan Üstü Genel Kurul

Istanbul ili dernekler masasina kayitli Giresun federasyonlari içinde Il merkezli ve legal olan tek çati kurulusu olan Girdef  olagan üstü genel kurula gitti.

Iste olagan üstü genel kurul ile yeni yönetimine kavusan Istanbul Giresunlular  federasyonunu   idare edecek baskanlik divani;

 
Sitki Ada                                         Genel  Baskan

Ethem Bakar                                  Genel  Baskan Vekili (Giresun Merkez Delegesi)

Nazmi Güler                                  Genel Baskan Yardimcisi

Halil Ibrahim Topcu                      Genel Baskan Yardimcisi

Ismail Yalçin                                   Genel Baskan yardimcisi

Hasan Kaya                                     Genel   Baskan Yardimcisi

Orhan Demir                                  Genel  Sekreter

Tayyar Aksu                                    Genel  Muhasip

Gadem Akbulut                             Baskanlik Divani Üyesi

Baskanlik divani Ilk toplantisini yapti ve görev bölümüde yapildi. 2. Dönem baskanliga seçilen Sitki Ada   yeni seçilenler ile birlikte bu zamana kadar federasyonumuza  emegi geçen herkese tesekkür etti.

Ada sözlerini söyle sürdürdü bu zamana kadar federasyonumuza emegi geçenleri unutmadik bu yolda kaybettiklerimizde oldu onlara allahtan rahmet diliyorum hatiralarini yasatmak ve federasyonumuzu daha da yüceltmek için elimizden gelen bütün çabayi sarf edecegiz dedi.

Sitki Ada Baskanlik divanina yeni seçilen üyelerden aktif bir çalisma bekledigini gelecegin   STK  larindan olan Girdef taze kan ile yoluna diri birlik ve beraberlik slogani ile devam edecektir dedi.

Geçen dönem yönetim kurulu karari ile 3. Bölge baskani ve Genel Koordinatör olarak görev yapan Ethem Bakar da bu dönem ilk kez  Sisli Giresunlular Derneginin  delegasyonundan baskanlik divanina seçildi ve genel baskan vekili olarak görev yapmaya basladi.

Yeni dönemde baskanlik divaninda 9 asil 9 da yedek yönetici görev yapacak buna karsilik fedarasyonumuza yeni katilan  dernek lerde gelecekteki yapilacak olagan kongrede delegasyona seçilecekler.

Ayrica yönetim kuruluna yedekten giren yöneticiler baskanlik divaninda temsilen baskan yardimcilarina yardimci olarak görev yapacaklar.

Bu arada yönetim kurulu 15 günde bir olagan olarak gerektigindede olagan üstü toplanma karari aldi.

Ilk yönetim kurulu toplantsina Gadem Akbulut Giresunda Orhan Demir ise mazeretli oldugu için katilamadi. 
Konu ile ilgili önümüzdeki günlerde basina kahvaltili bir toplanti ile yönetim kurulu tanitilacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.