SON DAKİKA!

GİRESUN BELEDİYE PERSONELİ İFTARDA BULUŞTU

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, belediyenin değişik birimlerinde görev yapan çalışma arkadaşlarına iftar yemeği verdi.

Giresun Belediye Plajında yapılan iftar programına, başkan yardımcıları, müdürler ve personel katıldı.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, her zaman bir araya gelemediklerini, Ramazan Ayının bir fırsat olduğunu belirterek; “Sizlerle beraber olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Yarın akşamda diğer birimlerde çalışan arkadaşlarla beraber olacağız. Geldiğiniz için, belediyemize sahip çıktığınız için teşekkür ediyorum. Biz bir aileyiz, birbirimizin açığını kapatacağız. Hepimizin gözbebeği, önceliği Giresun ve Giresun Belediyesi’dir. Giresun sınırlarında Giresun Belediyesinden büyük bir kurum daha yok. Bizde sizlerle ilgili her şeyi elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz. 9,5 ay sonra bir seçim daha yaşayacağız. 15 gün sonra ülkemizin geleceğini etkileyecek bir seçim yaşayacağız. Çocuklarımız demokrasi ile mi yönetilecek, yoksa tek adam tarafından mı? Bu kadar önemli bir seçime gidiyoruz. Burada değişik siyasi parti görüşleri olanlar olabilir, ülkemizin geleceğine ve çocuklarınızın geleceğine oy verin. Hatırlayın geçen yemekte söz vermiştik promosyon ödemeleri kısa sürede yapılacak. Güçlü olursak daha iyi işler yapabiliriz. Bize biraz destek verin bir de iktidardaki Belediye Başkanını görün. Hiçbir işçimize asgari ücret ödemedim. Zor koşullarda hep fazla vermeye çalıştım. İnşallah iktidar olacağız o zaman sizlere daha fazla imkan sağlayabiliriz. Çok daha mutlu çok daha huzurlu olacağız. Ülkemiz rahatlayacak. Herkese iyi iftarlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı tarafından verilen iftar yemeğine, CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge, Milletvekili adayı Necati Tığlı, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri de katılarak, belediye çalışanları ile beraber oldular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.