SON DAKİKA!

GİRESUN BELEDİYESİ FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Giresun Belediyesi personeli 20 gün önce vefat eden rahmetli Hüseyin Aydın anısına düzenlenen ve 4 Kasım Pazartesi günü başlayan turnuva, 22 Kasım Cuma oynanan final maçlarının ardından son buldu.

Turnuvaya Makine İkmal Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü, Fen işleri Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü ve Yazı İşleri Müdürlüğü birimleri katıldılar.

Turnuvanın final maçlarını izlemeye Giresun Belediye Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu’nun yanı sıra Belediye Başkan Vekili Dr. Hasan Yılmaz, Başkan Yardımcısı Osman Öden, birim müdürleri ve personeller katıldı.

Final maçlarında Mali Hizmetler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü karşı karşıya geldi. Oynan maçı 5-1’lik kazanan Mali Hizmetler Müdürlüğü turnuvanın 3’üncüsü oldu. Daha sonra şampiyonluk maçında için Mezarlıklar Müdürlüğü ile İtfaiye Müdürlüğü sahaya çıktı. Oldukça çekişmeli ve bir o kadarda centilmence geçen maçı Mezarlıklar Müdürlüğü 4-3 alarak turnuvanın şampiyonu oldu.

Final maçlarının tamamlanmasının ardından kupa ve ödül törenine geçildi. Hüseyin Aydın anısına düzenlenen turnuvanın şampiyonluk maçlarını izlemek için gelen eşi Dilek Aydın’a, Hüseyin Aydın’ın belediyemize verdiği hizmetleri anısına plaket takdim eden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ayrıca çocukları Elif ve Taha’ya ise forma hediye etti.

Daha sonra turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere de çeşitli hediyeler takdim edildi. Şampiyon olan Mezarlıklar Müdürlüğü’nün kupası Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu tarafından birim müdürü Karabey Karaman’a verildi.

Turnuvanın 2.lik kupasını ise Başkan Vekili Dr. Hasan Yılmaz, 3.lük kupasını ise Başkan Yardımcısı Osman Öden takdim etti.

Şampiyonluk kutlamaları ve ödül töreni çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.