SON DAKİKA!
giresun belediyesi arac parkı

GİRESUN BELEDİYESİNE YENİ ARAÇLAR

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun’un bu ay sonu itibariyle 100 bin nüfusunu aşacağını, bundan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Aksu, Giresun Belediyesi önünde düzenlenen belediyeye yeni alınan 14 aracın tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, Giresun’un hızla büyüdüğünü, bu büyümeye Giresun Belediyesi’nin de ayak uydurduklarını söyledi. Giresun Belediyesi olarak, yeni alınan 14 araçla, belediye araç parkının yüzde 22 oranında yenilendiğini aktaran Başkan Aksu, 2012 ve 2013 yıllarında da 3,5 milyon lira değerinde araç alımlarının yapılacağını kaydetti.

Alınan araçların belediyenin gücüne güç kattığını vurgulayan Aksu,”Bu araçlarla halkımıza daha hızlı ve iyi hizmet etme imkanına kavuştuk. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” dedi. Giresun halkına da kendilerine verdiği desteğe teşekkür eden Aksu,”Giresun halkı bize büyük güç veriyor. Biz de bu gücü alarak yolumuza ve çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah Giresun, bu çalışmalarımız sonucu çok daha değişim gösterecek. Şehrimiz hakettiği yeri alacak.” diye konuştu.

Bu ay sonu itibariyle Giresun’un 100 bin nüfusunu aşacağını, bundan duyduğu memnuniyeti dile getiren Aksu, şöyle konuştu: “2012 yılının başlarından itibaren 100 bin nüfusunu aşacağız. Bu ay sonunda Giresun artık 100 bin nüfusunu aşan bir kent olacak. Büyük kent olma hedefine bir adım daha yaklaşacak”

Aksu, konuşmasının ardından, aralarında iş makinalarının da bulunduğu hizmete giren 14 aracın tanıtımını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.