SON DAKİKA!

GİRESUN ÇEVİK KUVVET ŞUBE’YE GİRESUNSPOR MORALİ

Giresunspor, bir süredir devam terör saldırıları nedeniyle Giresun İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü personeline moral ve destek ziyaretinde bulundu.

Kulüp başkanı Mustafa Temel Bozbağ, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü personelini ziyaret ederek, çiçek ve futbolcuların imzalarının yer aldığı 28 numaralı “Çevik Kuvvet” yazılı forma hediye etti.

Mustafa Temel Bozbağ, “İnşallah Allah ne bu teşkilata, ne bu memlekete bir daha böyle üzüntülü şeyler yaşatmaz. Bu memleket, bu devlet çok tehditler aldı kurulduğundan beri, hepsini birlik beraberlik içerisinde bir şekilde bertaraf ettik. Bundan sonra tüm terör örgütleri şunu bilsin ki bu memleket hiçbir zaman teröre teslim olmadı, bundan sonra da olmayacaktır.” Diye konştu.

Takım adına konuşan takım kaptanı kaleci Eser Altın de, “Temennimiz terörün her türlü olayının son bulmasıdır, çok da bir şey söyleyebilecek konumda değilim, tekrar ülkemizin başı sağolsun.” Dedi.

Giresun İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ise, “Onlar zannediyorlar ki bu tür eylemlerden sonra bu millet maçlara gitmeyecek, çevik kuvvet ya da emniyet teşkilatı bu maçlarda tedbirlerini zayıflatacak. Onlardan korkacağımızı düşünüyorlar, halbuki aziz Türk milletinin geçmişinde hiç pes etmek olmamıştır. Korku bizim için düşünülebilecek bir duygu değil. Biz korkularımızın üzerine giderek başarılı oluyoruz.” dedi.

Günün anısına toplu olarak fotoğraf çektirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.