SON DAKİKA!

GİRESUN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ TÖRENLE AÇILDI

Giresun Prof.Dr.A.İlhan Özdemir Devlet Hastanesi arkasında (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi yanıda) yeni hizmet binasında tetkik ve tedavilerine başlayan Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi açılışı yapılan törenle gerçekleşti.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde; 41 Klinik, 1’i Acil, 1’i Engelli Kliniği, 1’i Cerrahi Kliniği, 2 Pedodonti Kliniğinin bulunmaktadır.

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin açılış töreninde yaptığı konuşmasında da “İnşallah güzel ve faydalı olacak bir tesisin açılışını gerçekleştiriyoruz. Rabbim hayırlı hizmetlerin verilmesine inşallah vesile kılar. Bu tesisin bu noktaya getirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Elbette başta hükümetimize. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda gerçekleştirilen bir yatırım. İnşallah hayırlara vesile olur. Bütün diş problemi olanları bekliyoruz. Rahat rahat gelsinler. Teknolojinin bütün imkanları burada hayata geçiriliyor. Hemşehrilerimiz korkmadan, dişçi koltuğuna oturabilecekler. Dişçi koltuğuna oturduğunuz zaman kendinizi bilgisayar odasında gibi görüyorsunuz. Bunlar dünyanın en gelişmiş teknolojileri. Buradalar ve sizin kullanımınıza sunuluyor” diyerek açılan bu hastanelerin hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin bölümlerini gezen Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli ve beraberindekiler, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde sunulan hizmetler hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Açılış Törenine; Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli ve eşi Hatice Canikli, Vali Hasan Karahan ve eşi Şule Meral Karahan, Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Av. Sabri Öztürk, Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Cevdet Coşkun, Sağlık Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Dr. Öner Güner, kaymakamlar, İl Emniyet İl Genel Meclis Başkanı A.Mürşit Gürel, belediye başkanları, Ak Parti İl Başkan Vekili Kenan Tatlı,daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.