SON DAKİKA!

GİRESUN CHP AİLESİ BÜYÜYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun İl Başkanlığı yeni katılımlar ile büyümeye devam ediyor.

chpilbaskanlikatilimlar

Son olarak DSP eski il Başkanı Ali Okusal ve beraberindeki partililer 24 Ocak 2013 günü yapılan katılım töreni ile Cumhuriyet Halk Partisi saflarına katıldılar. Yoğun bir katılım ile CHP Giresun İl binasında gerçekleştirilen törene CHP Giresun İl Başkanı Eşref Karaibrahim, CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Burak Tolga Bektaşoğlu, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, İlçe Başkanları ve partililer katıldılar.

chpkatilim

Partiye katılım töreninde konuşan CHP Giresun İl Başkanı Eşref Karaibrahim; “Geçmişte farklı partilerde yer alsakta aynı düşüncelere aynı fikirlere sahip olduğumuz arkadaşlarla aynı partide siyaset ve politika yapacak olmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Şimdi AKP’ye karşı Cumhuriyet Halk Partisi çatısında birlikte mücadele edeceğiz. Bundan onur duyduk. Ben buradan seslenmek istiyorum Cumhuriyet Halk Partisi halkın partisidir. Herkesi Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında güç birliğine gönül birliğine çağırıyoruz. Partimize yeni katılan arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyoruz. Hepimize hayırlı olsun.” dedi.

Katılım töreninde bir konuşma yapan DSP eski il Başkanı Ali Okusal ise; “Gün Cumhuriyet Halk Partisine güç vererek AKP’ye dur deme günüdür. Biz hiçbir istek, koşul öne sürmeden ülkemizin içinde bulunduğu tehlikeyi görerek bir yurttaşlık bilinci ile CHP’ye katılıyoruz. Bizler için önce ülkemizin menfaatleri ve Cumhuriyet kazanımları gelmektedir. Bundan sonra hep birlikte el birliği, güç birliği yaparak AKP’ye karşı mücadelemize devam edeceğiz.. İnanıyorum ki güzel günler bizleri ve ülkemizi beklemekte.” dedi.
Törende bir konuşma yapan CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Burak Tolga Bektaşoğlu ise; “Hızla büyüyen ve iktidara yürüyen partimize bu dönemde de önemli katılımlar olmaktadır. Solun çatısı olan partimize, bugünde DSP il eski başkanı Sayın Ali Okusal ve ekip arkadaşlarının katılımıyla büyük onur duyduk. Aynı çatı altında birlikte siyaset yapmaya, güçlerimizi birleştirip AKP iktidarını yıkmaya hep beraber karar verdik.

Gün birlik günüdür.!
Gün kırgınlıkların ve küskünlüklerin bir kenara bırakıldığı gündür.!
Gün iktidara yürüyüş günüdür.!

Bundan sonra da buna benzer katılım törenleriyle karşınızda olacağız. Geçmişte solda ve merkez sağda siyaset yapmış; deneyimli ve bu mücadeleye gönüllü insanlarla bir araya gelerek iktidara yürüyüşümüze daha da güçlü olarak devam edeceğiz. Bunun ilk adımı yaklaşan yerel seçimler, bununda başlangıcı bu toplantıdır.. Arkadaşlarımızı bizimle aynı mücadeleye girdikleri için canı gönülden kutluyor; bu katılımların partimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” ded

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.