SON DAKİKA!

PRF. DR. YUSUF ŞAHİN GÖREVİNE BAŞLADI

Giresunlu hemşerimiz Prf. Dr. Yusuf Şahin Aksaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı görevine başladı.

ibbfdekaniprfdryusufsahin

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekanlığına atanan Prof. Dr. Yusuf Şahin, yeni görevine başladı.

Dekan Şahin’i makamında ziyaret eden ASÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kadir Yıldız, Prof. Dr. İbrahim Bakırtaş ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Mustafa Atasoy ile Doç. Dr. Necmettin Aygün Şahin’e yeni görevinde başarılar diledi.

-Yusuf Şahin kimdir–

1971 yılında Giresun’da doğdu. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 1998 yılında ODTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden yüksek lisans, 2002 yılında Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden doktora derecelerini aldı.

2006 yılında doçent, 2011 yılında profesör oldu. 2004-2012 yılları arasında Kamu Yönetimi Bölümü Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı Başkanlığı, Kamu Yönetimi Bölüm Başkanlığı, Fakülte Yönetim Kurulu Üyeliği, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür ve Müdür Yardımcılığı gibi idari ve akademik görevlerde bulunan Prof. Dr. Yusuf Şahin, evli ve 3 çocuk babası.

Prfi Dr. Yusuf Şahin bir süre önce Giresun ve İlçeleri İmam Hatip Lisesi mezunları, Mensupları Vakfını (GİMEV) ziyaret ederek bir konferans vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.