SON DAKİKA!

Giresun Enerji Sorununa Siyaset, Devlet Neşteri?

Bir süredir sürekli şikayet konusu olan Giresun’un hemen her ilçesi ve köyünde meydana gelen Elektrik kesintileri ve güncel sorunları hakkında Giresun Valisi Enver Ünlü başkanlığında konunun muhatabı ve iktidar partisi Giresun İl Yöneticileri toplandı.

Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun Vali Yrd. Davut Sinanoğlu, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Şahin, AKSA Genel Müdürü Ömer Kandemir, Şirket Müdürü Mehmet Aydın, Şirket Müdür Yrd. Emre Aydın, Regulasyon ve Yatırım Direktörü Ali Rıza Dinç, Operasyon Direktörü Doğanay Özbay ve Çoruh-Edaş Giresun İl Müdürü Özkan Kara ile birlikte Giresun Valiliği’nde bir araya geldiler.

İlçelerden gelen taleplerin değerlendirilmesi, yaşanan elektirik sorunlarının çözümü ve yatırım programları hakkında istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiler.

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, İlçe Teşkilatlarıyla ve ilçelerin köy ve muhtarlarıyla toplantılar devamlı düzenlediklerini, bu toplantılar neticesinde AKSA kurumunun yetkilileriyle bir araya geldiklerini, ilçe başkanlarımızın düzenlediği raporlar doğrultusunda sorunların çözümü konusunda yol kat ettiklerini bildirdi.

Giresun’nun gelişimi ve sorunlarının giderilmesi adına gece gündüz çalıştıklarını belirten İl Başkanı, hemşerilerimiz emin olsun ki; vatandaşlarımızın refahı, ilimizin gelişimi için belli aralıklar ile hem ilçe teşkilatları hem de muhtarlarla istişarelerde bulunup, gerekli hizmetin ve yatırımın gelmesi için devlet yada AKSA gibi özel kurumlarımızla toplantılar yaptıklarını belirtti.

Toplantıya ev sahipliği yapan Giresun Valimiz Enver Ünlü’ye, AKSA Genel Müdürü Ömer Kandemir ve AKSA Birim Başkanlarına ve yardımcılarına teşekkür ediyorum diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.