SON DAKİKA!

GİRESUN MEDYA PLATFORMU TOPLANDI

İstanbul’da kurulu Giresunlu Gazeteci ve Medya mensuplarının oluşturduğu Giresun Medya Platformu kahvaltılı toplantı ile bir araya geldi.

Giresun Medya Platformu Beyoğlu belediyesi basın danışmanlığı görevini yürüten İlhan Çabukol’un organizasyonu ile İstanbul Beyoğlu’nda üyeleri ile bir araya geldi.

Giresunlu gazete, televizyon ve dergi sahiplerinin davetli olduğu kahvaltılı toplantı, Giresunlu Beyoğlu belediyesi meclis üyesi, Necdet Bekçi’nin sahibi olduğu, Okmeydanı Fatih Sultan Konağı’nda gerçekleştirildi.

Etrafında güç birliği yapan, çalışmalarını gazete, televizyon ve dergi sahipleri ile paylaşarak, faaliyet gösterdikleri alanlarda Giresun’un değerlerini ortaya çıkarmak, toplumu bilgilendirmek için çaba gösteren, basın mensupları olarak fikir düşünce ayrımı yapmadan bir araya gelmek olan Giresun Medya platformunun üyeleri düzenlenen kahvaltıda bir araya geldiler.

Giresun Medya Platformu içinden çıkarak, İstanbul’un önemli ilçesi Beyoğlu Belediyesi basın danışmanı olan İlhan Çabukol’a destek ve tebrik amacı ile bir araya gelen Medya Platformu üyesi Genel Sekreteri İbrahim Balcıoğlu toplantının konusu hakkında katılımcıları bilgilendirdi.
Giresun Medya Platformu Başkanı Ali Şükrü Kara ise Medya Platformunun kuruluşundan günümüze kadar gelinen süreç içinde yapmış oldukları çalışmaları aktararak, platformun bundan sonraki çalışmaları için katılımcılardan görüş ve düşüncelerini aktarmalarını istedi.

Toplantıya ev sahipliği yapan Beyoğlu Belediyesi Ahmet Misbah Demircan’ın Basın Danışmanı İlhan Çabukol ise Giresun Medya Platformu etrafında toplanmış basın emekçisi arkadaşlarımızın, güçlerinin farkında olmalarının gerektiğini bu tür toplantılara her zaman önderlik ve destekçi olabileceklerini belirterek, toplantıya katılan medya temsilcilerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Toplantıya katılan basın temsilcileri toplantı hakkında görüş ve düşüncelerini ifade ettiler. Sorunlarını ve isteklerini dile getiren katılımcıların yeni kurulan ve test yayınlarına başlayan Kanal 28 yetkilerinin yaptığı röportajları ile toplantı sona erdi.

Haber: Giresun Medya Platformu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.