SON DAKİKA!

GİRESUN MİLLETVEKİLİ DR. ORHAN ERZURUM İFTARA KATILDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Milletvekili Dr. Orhan Erzurum Görele’de iftar programlarına katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, “Önümüzdeki günlerde biz ettiğimiz bu yemine bağlı kalarak bu esaslar çerçevesinde ülkemizin hizmetinde aşkla şevkle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Cuma günü partisinin Görele teşkilatının düzenlediği iftara katılan Milletvekili Dr. Orhan Erzurum daha sonra Tirebolu’ya geçerek vatandaşlarla sohbet etti. Cumartesi akşamı da Eynesil’in Ezikkıranı Mahallesinde vatandaşların konuğu olan Dr. Orhan Erzurum, dün akşamda Espiye teşkilatının iftar programına konuk oldu. Daha sonra Doğankent Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin’i makamında ziyaret eden ve akabinde ilçede vatandaşlarla sohbet eden Dr. Orhan Erzurum’a İl Başkanı İbrahim Dizdar ve yöneticiler eşlik etti.

İftar yemeğinde konuşan Milletvekili Dr. Orhan Erzurum; ” Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya bu mübarek günde siyaset konuşmanın etik olmadığını düşünerek bugün siyasi konuşmaya yapmayacağım. Rabbim hepinizden razı olsun, Allahım tutmuş olduğunuz oruçları ve kılmış olduğunuz namazları kabul etsin birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.