Uncategorized

Giresun Paletli Yüzme Takimi Kamp Yapti

5 günlügüne Trabzon Beden Terbiyesi Bölge Müdürlügü kamp tesisleri ve havuz imkânlarini kullanan Giresun Mavi Mercan Spor Kulübü’nün paletli yüzme takimi sporculari ve Antrenör Cüneyt Sipal Giresun Olimpik Yüzme Havuzu’nun kapali olmasi nedeniyle olusan arayi böylece degerlendirmis oldu.


Konu ile ilgili açiklamalarda bulunan Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu Giresun Il Temsilcisi ve Mavi Mercan Su Sporlari Kulübü Antrenörü Cüneyt Sipal “ Giresun Olimpik Yüzme Havuzumuz bakima alindigindan çalismalarimizi kara antrenmani seklinde yapiyorduk. Ama Trabzon bölgesinde bulunan ve Dünya Gençlik Olimpiyatlarina ev sahipligi yapacak tesislerde 5 günlük bir kamp çalismasi firsatini degerlendirmek istedik. Bu sene ilk defa Paletli Yüzme Takimi ile federasyonumuzun etkinliklerine katilacak olmamiz nedeniyle böyle büyük bir arayi degerlendirmek zorundaydik. Insallah yapmis oldugumuz bu kamp takimimiza büyük bir ivme kazandiracaktir.” Dedi. 

Öte yandan bir müddet önce Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu Danismani Ethem Bakar’inda katildigi seçmeler ile belirlenen Paletli Yüzme takimi su sporculardan olustu.

Okan Yilmaz (Türkiye Paletli Yüzme Genç Milli Takim Sporcusu) Takim Kaptani, Furkan Aydogan, Muhammet Sina Ertekin, Elif Isikdemir, Kürsat Piri, Berk Yasar, Kaan Aksoy, Egemen Güngör.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.