SON DAKİKA!

Giresun Standi Sempati Ödülü Aldi

Dört gündür Beylikdüzü Tüyap Fuar merkezinde devam eden Emitt turizm fuarinda Giresun ilini temsilen olusturulan stand bir çok merakli tarafindan ziyaret edildi.

Ziyaretçilere ilimizin en önemli ürünü olan findik ve su ikram edilirken il merkezi basta olmak üzere ilçelerimizin gezilip görülecek yerlerini içeren tanitim brosürleride meraklilara dagitildi.

Hemen hergün tiklim tiklim dolan Giresun standi gelenler ile ilgilenen sempatik personel ve hazirlanan ikramlar nedeniyle fuar organizasyon firmasi tarafindan en sempatik stand seçildi.

Basarili tanitmlari nedeniyle organizasyon firmasi tarafindan sempati ödülü ile moral bulan Il Kültür ve Turizm müdürlügü personeli adina ödülü alan  Emin Yilmaz tüm çalisma arkadaslarima özellikle müdür yardimcimiz Hulisi Güngör bey olmak üzere tesekkürü borç biliyorum dedi.

 


 


 

4 gün süren ve hergün gelenler tarafindan ilgi ile ziyaret edilen Giresun standi son gün bile en çok merak edilen ve gezilen il satndi oldu.

 


 


 

Beylikdüzü Giresunlular Egitim Ve Kültür Dernegi tarafindan her ihtiyaçlari karsilanan Il Kültür ve Turizm Müdürlügü personeli dernek yöneticilerine ayrica tesekkürlerini iletmeyide ihmal etmedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.