Uncategorized

Hakki Kaya ya Veda Ettik

Bir süredir yaslilik ve bagli hastaliklar nedeniyle tedavi gördügü Istanbul Basaksehir Devlet Hastanesin de Cumartesi sabahi hakkin rahmetine kavusan Hakki Kaya kalablalik bir cemaatin katilimi ile Esenler Turgut Reis camiinde kilinan ilkinti namazinda sonra topraga verilmek üzere Giresun Tirebolu Danisman köyüne gönderildi.

 

Cenaze namazina  Esenler Belediye Baskan Yardimcisi Faruk Aydin, Girdef Genel Baskani Sitki Ada, Esenler Belediye Meclis Üyesi Musa Ada, Tirdef Genel Baskani Doç.Dr. Halit Keskin, Girdef Genel Baskan vekili ve Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar, Girdef Genel Baskan Yardimcilari Ismail Yalçin, Nazmi Güler, Nazmi Can, Hasan Kaya, Sultangazi Ilçe Milli Egitim Müdürlügü Sube Müdürü M.Senol Saygili, Tirdef Genel Baskan Yardimcisi Kamil Sakal, Tirdef Genel Baskan Yardimcisi Ibrahim Balcioglu,  Aydin Kömürcü ve kalabalik bir hemseri grubu katildi.

 


 


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.