SON DAKİKA!

GİRESUN TİCARET ODASINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Giresun İl Başkanı Sabri Öztürk, yeni seçilen Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte GTSO’yu ziyaret eden Ak Parti Giresun İl Başkanı Avukat Sabri Öztürk, yeniden seçilerek 2. dönem göreve başlayan Hasan Çakırmelikoğlu ve yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diledi.

Sabri Öztürk, GTSO olarak kendilerine sunacakları projelere gereken desteği vereceklerini ifade ederek, “Genç ve dinamik bir ekiple ilimizin menfaatleri doğrultusunda birlikte çalışacağız. Hangi siyasi görüşte olursa olsun her birimizin amacı ilimize katkı sağlamaktır. Aktif yönetimde olsun veya dışarıda kalsın Giresun için çaba sarf edecek herkesi her zaman destekliyoruz. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası olarak hükümetimize sunacak olduğunuz projelerinizle birlikte bizler her zaman desteklerimizle yanınızda olacağız” dedi.

GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ise, Sabri Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Hasan Çakırmelikoğlu, “Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte ve mecliste bulunan arkadaşlarımızın tecrübelerinden faydalanarak, ilimiz için yatırım ve istihdam noktasında üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız. Giresun için yapılan yatırımları ve projeleri takip ederek en kısa zamanda tamamlanmasına çalışacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.