ARŞİV

Giresun Umrecileri Iftar’da Bulustu

28 Nisan 18 Mayis 2011 tarihleri arasinda Giresun ilinden hareket ederek 20 günlük Umre vazifesi yapan bir grup Esnaf, Isadami, Gazeteci ve Din Görevlisi yasanan Ramazan münasebeti ile bir araya gelerek hem iftar yapti hemde hasret giderdiler.


Giresun Deniz Lokantasi’nda bir araya gelen Umreciler daha sonra ayni kafilede yer alan Giresun Merkez Duroglu Beldesi Yenicehisar Camii’nde görev yapan Imam Hatip Zekeriya Gürgenci ile teravih namazi da kilarak geceyi tamamladi. 


 

Bulusan heyette Deniz Lokantasi Hamza Tütüncü, Istanbul Esenler Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Ali Aydin, Ömür Eczanesi Adil Erol, Gazeteci-Yazar Ethem Bakar, Merkez Erikliman Mahalle Muhtari Cemal Dereli, Oto Hurdaci Hüseyin Yilmaz, Erhanlar Giyim Ahmet Erhan, Merkez Haci Miktat Camii Imam Hatibi Ali Süral, Merkez Teyyaredüzü Mahallesi Serpile Hatun Camii Imam Hatibi Muhsin Insafoglu, Akgüre Ekmek Firini Hilmi Akgüre, G Ctiy Muhasebe Senel Karabulut, Il Özel Idare Memur Bahri Yilmaz yer aldi.

 

Haber Fotolari: Ahmet Pir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.