SON DAKİKA!

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ MHP İL BAŞKANI ZİYARETİ

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanlığına atanan Ertuğrul Gazi Konal ve yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerekleştirdi.

MHP’nin Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Hasan Yılmaz ve Merkez İlçe Başkanı Uğur Yiğit’in de yer aldığı ziyarette Ertuğrul Gazi Konal’ı ve il yönetimini tebrik eden Giresun Üniversitesi Rektörü Prf. Dr. Cevdet Coşkun yeni atanan bütün kurullara görevlerinde başarılar diledi.

MHP’nin, köklü geçmişiyle Türk siyasetinde önemli bir yere sahip olduğunu ve her zaman ülke çıkarlarını gözeten bir anlayışla hareket ettiğini dile getiren Rektör Prf. Dr. Cevdet Coşkun, özellikle son yıllarda yaşanan olumsuzlukların ancak, güçlü siyasi bir iradeyle aşılabileceğini söyledi.

Giresun Üniversitesi olarak şehre katkı sağlamak istediklerini, bunun için farklı projelerde yer aldıklarını dile getiren Rektör Prf. Dr. Cevdet Coşkun, büyüyen bir üniversite olarak şartların izin verdiği ölçüde bu çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, Rektör ve beraberindekilere iyi dileklerinden ötürü teşekkür etti. MHP olarak her zaman ülkenin temel değerlerine saygıyı esas aldıklarını ve bunu siyasetin üzerinde tuttuklarını ifade eden Ertuğrul Konal, yakın zamanda yapılacak yerel seçimlerde de yine bu bakış açısıyla hareket edeceklerini söyledi.

Üniversitenin Giresun için büyük bir değer olduğunu, üniversite olmadan şehrin büyük bir gelişime kaydetmesinin mümkün olamayacağını söyleyen Ertuğrul Gazi Konal, MHP olarak Giresun Üniversitesinin her zaman yanında olduklarını ve kendilerine ihtiyaç duyulacak her türlü projede destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette; Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Cin, Prof. Dr. Serkan Soylu ve Prof. Dr. Canan Çelik’in Rektör Prf. Dr. Cevdet Coşkun’a eşlik ettiler.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.