Uncategorized

Giresun Valiligi Fark Yapti

Göreve basladigi gün “ Basinla iki göz arasindaki mesafe gibiyim. Basin, devletin kamuoyuna açilan penceresidir ”  diyen Vali Sahin, yapilan icraatlarin ve faaliyetlerin aninda basina yansimasini sagliyor.


Vali Sahin’in göreve basladigi günden itibaren Basin ve Halkla Iliskiler Müdürlügü’nün, Giresun Valiligi’nin Web sitesinde 221 habere imza atmasi gözlerden kaçmiyor. Hafta sonlari yapilan çalismalari bile aninda haber yapan Basin ve Halkla Iliskiler Müdürlügünün çalismalari takdire deger görülüyor.


Büyük illerinde içinde bulundugu  2 aylik dönem içerisinde Giresun Valiligi 221 habere imza atarak tüm Valilikler arasinda 1. olurken,  16 ilin kiyaslamasinda ise Mersin Valiligi 155 haberle 2. , Bursa Valiligi de 146 haberle 3. sirada yer aliyor.


Diger bazi illerin Valilik sitesindeki haber sayilari ise su sekilde: Istanbul Valiligi 78, Ankara Valiligi 54, Eskisehir Valiligi 83, Sakarya Valiligi 65, Kayseri Valiligi 74, Konya Valiligi 116, Samsun Valiligi 140, Gaziantep Valiligi 5, Malatya Valiligi 36, Adana Valiligi 73, Trabzon Valiligi 55, Ordu Valiligi 130, Zonguldak Valiligi 8.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.