Uncategorized

Giresun a Paletli Yüzme Takimi Kuruluyor

Bugün Giresun Olimpik Yüzme Havuzunda yapilan seçme ile Giresun ili adina 2010-2011 sezonunda mücadele edecek paletli yüzme takimi belirlendi.

 

Giresun Olimpik yüzme havuzunda yapilan seçmelere Türkiye Sualti Sporlari Federasyonu Koordinatörü Ethem Bakar, Giresun Il Temsilcisi Cüneyt Sipal, Antrenörler, 20 sporcu ve sporcu aileleri katildilar.

 

Yapilan seçmeler ile 2010-2011 yili içinde federasyon adina yapilacak müsabakalarda Giresun ili adina kurulacak takim için yapilan seçmelerden sonra sporcu aileleri ile görüsen federasyon koordinatörü Ethem Bakar  ” uzun ve mesakkatli bir yola çiktik bu yolda yilmadan mücadele etmemiz gerekir” dedi.

 

Paletli yüzme sporunun Giresun ili adina çikis noktasi olduguna deginen Ethem Bakar sözlerini söyle sürdürdü ” Giresun 81 il içinde çok sanslidir hem bölgenin özelligi olan kayganlik hemde olimpik bir yüzme havuzu var çok iyi çalistigimizda buradan birçok sporcuyu çikaracagiz, daha geçen sene aranizda olan Okan Yilmaz buna en güzel örnektir Okan suanda Ispan yada ülkemizi temsil ediyor.” seklinde konustu.

 


 

Seçmelerde basarili olan sporcular hatira fotografi ile ani ölümsüzlestirdiler.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.