Uncategorized

Giresun da Alisveris Günleri Basliyor

 

Giresun Ticaret ve Sanayi Odasi (GTSO) Yönetim Kurulu Baskani Hasan Çakirmelikoglu, Giresun Alisveris Günleri etkinliginin düzenlenecegini söyledi.

Hasan Çakirmelikoglu, düzenledigi basin toplantisinda, Giresun da odaya üye 28 ayakkabi ve giyecek magazasinin katilacagi Giresun Alisveris Günleri etkinliginin 14–17 Ocak tarihleri arasinda yapilacagini belirtti. Ulusal sermayenin hizla Giresun da yayilma gösterdigini, bu durumun da Giresunlu esnafi zor durumda biraktigini aktaran Çakirmelikoglu, “Ulusal sermaye artik Anadolu ya yayilmaya basladi. Giresun da bu yayilmadan payini almakta. Bu durum esnafimizi zor durumda birakmakta. Burada esnafimizin biran önce tedbir almasi gerekiyor. Bunun için de esnaflarimiz kurumsal bir ortaklik yapmalarini öneriyorum.” dedi.

“Amacimiz, kazançtan ziyade, Giresun halki ile esnafini bir araya gelebildigini göstermektir.” diyen Çakirmelikoglu, söyle devam etti: “Etkinlige katilan tüm üyelerimiz satis yaptiklari bütün ürünlerde ciddi manalarda indirim yapacak. Alis-veris için gelen vatandaslarimiz memnun kalacaklari fiyatlari etkinlik süresince bulabilecekler.”


Etkinligin yilda en az 2 kere yapilacagini vurgulayan Çakirmelikoglu, kendi menfaatlerine olan etkinlige Giresun halkindan ilgi göstermeleri istendi.


 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.