SON DAKİKA!

GİRESUN’DA CHP PARTİ OKULU İLK MEZUNLARI VERDİ

Giresun’un Görele CHP İlçe Başkanlığı Parti Okulu kurarak ilçe yönetim kurulu üyelerine yönelik eğitim seminerleri düzenledi.

“İktidar Yolu CHP Okulu” sloganıyla başlayan parti okulunun Sınıf Sorumlusu İl Genel Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Ömer Mustafa Yılmaz, Eğitimin Amaç ve Yöntemi, Eğitmen Bahri Köksal CHP Tarihi, Hamdi Yılmaz CHP Programı, Hayrettin Çıtlak ise CHP Tüzüğü, İbrahim Yeşil Sosyal Demokrasi, ve Demet Özbay Sosyal Proje Yöntemi eğitimlerini verdi.

“Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi ” adı altında 2 gün süren eğitime Görele CHP İlçe Başkanı Fikri Bilge, CHP Kadın Kolları Başkanı Nurten Odabaş, CHP Görele Gençlik Kolları Başkanı Anıl Türk ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. İki gün süren Eğitim programına katılan Merkez İlçe yöneticileri ve üyelerine ilk gün; Halkla ilişkiler ve iletişim, CHP Tarihi, CHP Parti Programı, CHP Tüzüğü ve Sosyal Demokrasi başlıkları altında teorik eğitimler verildi. Ardından ikinci gün gerçekleştirilen atölye çalışmasında ise Sosyal Proje Eğitimi ve Sosyal Proje Uygulamaları konularında eğitimler verildi, eğitimlerin sonrasında katılımcılar proje gruplarına ayrılarak Sosyal Proje geliştirmek üzere uygulamalı bir proje çalışması gerçekleştirdi. Parti Okulu eğitim seminerinin sona ermesini ise eğitmenler ve kursiyerler pasta keserek kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.