SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR PENDİKSPOR MAÇINA HAZIRLANIYOR

Saha ve seyircisi önünde Nazilli Belediyespor ile 0-0 berabere kalan Giresunspor hafta sonu deplasmanda oynayacağı Pendikspor maçına tempolu bir şekilde hazırlanıyor.

Kendi tesislerde çalışan Giresunspor’da Necati ile Cihan haricinde eksik olmadığı bildirildi. Antrenmanda yeşil beyazlıların moralli oldukları gözlendi. Yeşil beyazlıların çalışmalarına yarın yapacağı taktik ağırlıklı antrenmanla devam edeceği açıklandı.

Yönetici Mehmet Kazancıoğlu, Pendik maçını kazanarak düşme korkusunu üzerlerinden atmak ve ligin alt sıralarından kurtulmak istediklerini söyledi. Son haftalarda çıkış yakaladıklarını ve üst üste puan aldıklarını hatırlatan Mehmet Kazancıoğlu, şöyle konuştu:

“Deplasmanda en rahat takımlarından biri olan Pendikspor ile karşı karşıya geleceğiz. Rakibimiz içeride mutlaka kazanmak isteyecek. Ancak biz de kritik maçı kazanarak ligin altından tamamen uzaklaşmak istiyoruz. Pendik karşılaşmasında taraftarlarımızdan destek bekliyoruz. Çok kritik bir 90 dakika oynayacağız. Özellikle İstanbul ve civar illerde yaşayan taraftarlarımızdan Pendik müsabakasında tribündeki yerlerini almasını istiyoruz.”

Öte yandan Basın Sözcüsü İbrahim Özkul, “Takımımız Pendikspor müsabakası için iki gün Kartal Titanic Business Oteli, kafilemizi ücret almadan misafir edeceğini bildirdi” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.