SON DAKİKA!
İrem Kostakoğlu

Giresun’da dehşet! Belediye Çalışanı İrem Kostakoğlu, erkek arkadaşı tarafından öldürüldü!

Giresun’un Aksu mahallesinde İrem Kostakoğlu isimli genç kadın, erkek arkadaşı tarafından silahla vuruldu. Kadını katleden adam, aynı silahla intihar girişiminde bulundu.

Giresun’da dehşet! Belediye Çalışanı İrem Kostakoğlu, erkek arkadaşı tarafından öldürüldü!  https://gurbetcigiresun.com.tr/giresunda-dehset-belediye-calisani-irem-kostakoglu-erkek-arkadasi-tarafindan-olduruldu-35715-haberi

Giresun’un Aksu mahallesinde genç bir kadın erkek arkadaşı tarafından silahla vurularak öldürüldü. Genç kızı silahla öldüren erkek arkadaşı ise aynı silahla intihar ederken, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgiye göre, Aksu mahallesi TOKİ konutlarındaki bir dairede kalan İrem Kostakoğlu (27) bugün erkek arkadaşı Emrah Albayrak (30) tarafından henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışmanın ardından silahla vurularak öldürüldü.

Cinayet zanlısı Emrah Albayrak daha sonra aynı silahla kendisini vurarak intihar etti. Ağır yaralı olarak Aksu’daki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Emrah Albayrak’ın durumunun ciddiyetini koruduğu bilgisine ulaşıldı. Polis cinayetle ilgili inceleme başlattı.

Aytekin Şenlikoğlu; “Belediyemiz personellerinden İrem Kostakoğlu evladımızı kaybettik. İrem kızımıza Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar dilerim. Mekanı cennet olsun. Başımız sağolsun.” şeklinde taziye yayınladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.