SON DAKİKA!

GİRESUN’DA MAÇ SONU

PTT 1. Lig’de sahasında Elazığspor ile 1-1 berabere kalan Giresunspor’da, teknik direktör Erkan Sözeri, “Üç puanı alabilseydik alt sıralarla olan bağımızı hemen hemen koparmış gibi olacaktık ama hanemize bir puan yazdırdık” dedi.

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, galibiyet alamadıkları için üzgün olduklarını söyledi.

Kazanmak için sahaya çıktıklarını ve bunun için mücadele ettiklerini belirten Erkan Sözeri, şöyle konuştu:
“Çok pozisyon bulamadık ama yediğimiz golden önce, karşı karşıya olan pozisyonu gol yapabilseydik, 2-0 öne geçecektik. Dönen toptan, maalesef kontra ataktan gol yedik ve bir puan aldık. Oyuncularım bugün her şeyi yaptı. Kazanmak için ellerinden gelen mücadeleyi gösterdiler. Üç puanı alabilseydik alt sıralarla olan bağımızı hemen hemen koparmış gibi olacaktık ama hanemize bir puan yazdırdık.”

Son haftalarda iyi futbol beklemenin hayal olduğunu ifade eden Erkan Sözeri, bütün takımların stresli olduğunu ve o stresi yaşayan takımlardan biri olduklarını da dile getirdi.

Elazığspor cephesi

Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş ise iki gün önce göreve başladığını ve takımın başında ilk maça çıktığını anımsattı.

İki gün zarfında takıma fazla bir katkısı olamadığını anlatan Bayram Bektaş, “Oyunculara teşekkür ediyorum. Çünkü oyuncular bu maçta çok büyük bir özveri gösterdi. Giresunspor gibi zor bir deplasmanda ellerinden geleni yaptılar ve bir puan almayı bildiler” ifadelerini kullandı.

Oynanan oyundan memnun olduğunu vurgulayan Bayram Bektaş, “Oyuncularım kendine güvenerek istediğimiz oyun anlayışını ve tarzını sahaya yansıttı. Golü de bulduk. Maçın sonunda galip de gelebilirdik ama Giresunspor çok iyi bir takım. İyi kapanan, çok iyi kontraya çıkan ve etkili elemanları olan bir takım ama biz de onun önlemini aldık ve buradan bir puan çıkardık” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.