Uncategorized

Giresunlu Basak Boran Oksal Yildizlasiyor

Giresun da  büyüyüp, yetismis.  Sanata  Giresun da baslayan ve her geçen gün daha iyi islere imza atan   oyuncu Basak Boran Oksal  simdide “Ömre Bedel”  dizisi ile ile anlasti.


Fox un en iyi çikis yapan dizilerinden Ömre Bedel, kadrosuna yetenekli ve güzel oyuncu Basak Boran Oksal i da katti. Oksal, son olarak Star Tv’de yayinlanan”Son Bahar” adli dizide “Nursel” karakterini canlandirmisti.

 

Basrollerini Murat Han, Begüm Birgören, Sevda Ferdag, Metin Belgin, Mehmet Ali Nuroglu, Özge Özder ve Yesim Gül Aksar’in oynadigi Ömre Bedel in kadrosuna, Star Tv nin bu sezon biten dizisi “Son Bahar”in oyuncularindan Basak Boran Oksal katilmaya hazirlaniyor.

 


 

Eskisehir Sehir Tiyatrolari oyuncularindan olan Basak Boran Oksal, bu dönem ayni zamanda, biri Haldun Dormen in yönetip sahneye koydugu “Kantocu” ve bir digeri “Derin Bir Soluk Al” adli oyunlar için de, Eskisehir Sehir Tiyatrolari nda sahne almaya devam ediyor.

“Son Bahar”da geçirdigi basarili bir sezonun ardindan, gelen dizi tekliflerini bir süre askiya alan Oksal’i, bir tarafan yeni dizisi bir taraftan tiyatro sahnesi derken, son derece yogun


 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.