SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR 47 YAŞINDA

Spor Toto 2. lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunspor’da 47. kuruluş yıl dönümü törenle kutlandı.

Atatürk Meydanı’nda gerçekleştirilen törende konuşan Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, köklü bir geçmişe sahip Giresunspor’un 47. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Mustafa Temel Bozbağ, Giresunspor’un daha iyi yerlere gelmesi için mücadele ettiklerini vurgulayarak, “47 yıl önce kurulmuş kulübümüzün içine düştüğü zor durumda zor bir yolculuğa çıktık. Birlikte var olduk, imkansızlıkları ve zorlukları hep birlikte aştık. Hep beraber güç olduk. Bugünden sonra da bu gücümüz daha artacaktır. Derdimiz büyük ama biz de büyüğüz. Kocaman bir aileyiz. Bu sevdadan vazgeçmeyiz” dedi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ise Giresunspor’un ligde şampiyonluk için mücadele verdiğini anımsatarak, “Biz de belediye olarak bu önemli dönemde geçmişte olduğu gibi Giresunsporumuzun şimdi de yanında yer alıyoruz. 5 hafta sonra inşallah şampiyonluğa ulaşırız” ifadesini kullandı.

Kutlama törenine Giresun Vali Vekili Bekir Ergök, Giresunspor’un mevcut ve eski yöneticileri, futbolcular ile taraftarlar katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.