SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR ARDINDA BİR ÖMÜR ŞENOL ÖZDEMİR

Giresunspor’un yaşadığı başarıların ardında hep büyük hikayeler vardır. Hiç kuşkusuz bu başarı öyküleri bugünde var.

Şenol Özdemir ismi Giresunspor’un Genç takımı Türkiye şampiyonu olunca akıllarda gönüllü olarak takımın malzeme, masör gibi emek isteyen işlerini tek başına yapan isimdi.

Şenol Özdemir Giresunspor’un neye ihtiyacı varsa o olan belkide Türkiye de tek kişi olma özelliği taşıyan kişidir.

Giresunspor çok başarılı bir sezon geçiriyor, bu sezon Giresunspor’un ardında bir çok isim bütün deplasmanlara giderek takımını desteklemye çalışıyor. Peki Giresunspor’un başarılı olmadığı çok zor dönemlerden geçtiği dönemlere ardında kim gidiyordu? dersiniz. Tabi ki Şenol Özdemir her sezon Giresunspor’un armasının peşinde hemde sadece mesleği olan Kalebodur işinden kazandığı çoluk çocuğunun rızkı ile.

Şimdi gelelim bu haberin neden yapıldığına Şenol Özdemir son iki deplasmana geliş gidişi Giresun’da malum çevrelere konu olmuş bir kaç kendini bilmez bu vefakar Giresunspor dostu hakkında dedikodu yapmış.

Giresunspor armasının peşinde çocuk yaşından buyana koşan hiçbir ayrıcalık beklemeyen ve Giresunspor’dan başka derdi olmayan Şenol Özdemir’e böyle bir haber yaparak gazeteci olarak halkı gerçekleri öğrenmeleri konusunda bilgilendirmeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.