SON DAKİKA!

MÜLHEİM GİRESUNLULAR UYUM DERNEĞİ KONGRE YAPTI

Almanya’da etkili derneklerimizden biri olan Mülheim An Der Ruhr Giresunlular Kültür ve Uyum Derneği olağan genel kurulunu dernek merkezinde yüksek bir katılım ile gerçekleştirdi.

Mevcut başkan Aydın Petekçi’nin tek aday olarak katıldığı kongreye katılımın yüksek olması üyelerin eşleri ile birlikte kongreye katılması ve bayram havası şeklinde geçmesi büyük memnuniyet yarattı.

Kongre dernek başkanı Aydın Petekçi’nin açılış konuşması ile başladı, Aydın Petekçi 2 yıl boyunca kendisine yol arkadaşlığı yapan ancak yeni dönemde görev almayacak yöneticilere teşekkür ederek, bundan sonraki yaşantılarında başarılar diledi.

Hafta sonu olması nedeniyle bu güzel pazar gününü Giresun Derneği ve hemşerileri ile geçiren dernek üyelerine ayrıca teşekkür eden Aydın Petekçi ” Görev alan almayan bütün dernek üyeleri ile birlikte yeni dönemde de başarılı ve Giresun ismine uygun bir hizmet sunmaya çalışacağız.” dedi.

Yapılan seçimlerde Aydın Petekçi başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Şükrü Karabiber, Bilal Aksu, Cengiz Beşir, Mustafa Köse, Engin Durmuş, Gökhan Sezgin, Yaşar Perçin, Kerim Türk, Azmi Atış, Salih Demirkan

Yönetim Kurulu Yedek üyeliğine ise; İbrahim Özdemir, Ömer Kaya, Bülent Kozak, Serkan Özer, Metin Saygılı ve Hüseyin Okumuş seçildi.

Denetleme Kurulu ise Hakkı Durukan, Göksal Tanrıvermiş ve Murat Akbayrak’tan oluşurken Yedek üyeliğe ise Şener Tanrıvermiş getirildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.