SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR DENİZLİSPOR MAÇ SONU

PTT 1. Lig’in 22. haftasında Giresunspor, sahasında Denizlispor’u 2-0 mağlup etti. Karşılaşma sonrası iki takımında teknik direktörleri karşılaşmayı değerlendirdi.

Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, üst düzey bir oyun ortaya koyulduğunu söyledi.

Teknik Direktör Erkan Sözeri, “Zor bir karşılaşmanın bizi beklediğini biliyorduk. Bulundukları konum itibarıyla direnç gösterecekleri belliydi. Biz de ilk yarı pozisyon üretemedik. Fakat ikinci yarıya daha istekli başladık. Çok daha istek ve arzulu Giresunspor vardı. Oyuna giren oyuncularımız da önemli katkı sağladığını gördük. Bütün oyuncularımızdan faydalanmayı istiyoruz. Bizim için 12 puanlık bir maçı kazanmış olduk. Bizim için alttan kopma adına önemli bir puandı. Bütün oyuncularımızı tebrik ediyoruz. Yeni transferlerimiz de takıma adapte olmaya çalışıyorlar. Üst düzey bir oyun ortaya koyduk. Gelecek haftada deplasmanda oynayacağız. Deplasman karnemizin iyi olduğunu düşünüyoruz” dedi.

DENİZLİSPOR CEPHESİ

Giresunspor deplasmanında istedikleri sonucu alamadıklarını belirten Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ise, “Bizim için her maç final havasında geçiyor. Giresun’a da galibiyet için geldik. Golü atanın kazanacağı bir maçtı. Giresunspor golü bulana kadar ortada geçen bir maçtı. Giresunspor golü bulduktan sonra oyundan düşmedik fakat ikinci gole de engel olmadık. Giresunspor’un taraftarlarını da tebrik ederim. Maç boyunca takımlarının yanında bulundular, desteklediler. Hedefimiz 39 puan. Oynanan maçların durumlarına göre bu puan düşebilir” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.