ARŞİV

Giresunspor Divana Kaldi


 

Giresunspor da, geçen hafta gereken olaganüstü genel kurul çogunlugun saglanamamasi nedeniyle ertelenmisti. Bugüne ertelen Giresunspor un olaganüstü genel kurulu çogunluga bakilmaksizin kulüp tesislerinde yapildi. 10 milyon lirayi askin bir borcun açiklandigi genel kurulda yönetim kuruluna herhangi bir talipli çikmadi. Yönetim kuruluna talipli çikmamasi üzerine kulüp Ibrahim Özkul baskanligindaki Mustafa Bozbag ve Hulki Aykutalpoglu ndan olusan divan heyetine kaldi.

Divan Baskani Ibrahim Özkul yaptigi açiklamada, birkaç gün içerisinde Giresunspor u içinde bulundugu krizden çikaracak bir yönetim kurulu olusturacaklarina inandiklarini söyledi. Giresunspor un olaganüstü genel kuruluna, AK Parti Grup Baskan Vekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, AK Parti Giresun Milletvekilleri Mehmet Geldi ve Adem Tatli, bazi eski kulüp baskanlari ve yöneticileri ile üyeler katildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.