SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR SAKARYA DEPLASMANINDAN PUAN BEKLİYOR

Giresunspor basın sözcüsü İbrahim Özkul, “Sakaryaspor maçını kazanarak döneceğiz” dedi.

“Rakibimizin durumu ortada, artık kaybedeceği bir şey yok” diyen İbrahim Özkul, “Kalan iki maçımızı da kazanmak istiyoruz. Öncelikli hedefimiz Sakaryaspor maçını kazanmak. Bu maçta sahadan galibiyetle ayrılacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

İbrahim Özkul, Sakaryaspor’un kendilerine ters gelen bir ekip olduğunu ancak durumlarının da ortada olduğunu kaydederken şunları söyledi: “Bu maçtan galip ayrılarak ligde kalmayı garantilemek istiyoruz. Düşme hattındaki Ünyespor maç kaybederse, biz berabere de kalsak lige resmen tutunmuş olacağız. Sakaryaspor maçını mutlak kazanmamız gerektiğini iyi biliyoruz. Futbolcularımıza güvenimiz tam. Takımımızın moral ve motivasyonu da yüksek. Yönetim kurulu olarak da bizler futbolcularımıza destek için Sakarya’ya çıkartma yapacağız. Taraftarımızın da bizlere sağlayacağı katkıyla bu zorlu deplasmandan galibiyetle döneceğimize inanıyoruz.”

Sakaryaspor ile daha önce deplasmanlarda oynadıkları müsabakalara İstanbul ve çevresinde yaşayan Giresunlular’ın ilgi gösterdiğini hatırlatan İbrahim Özkul, “Bu maça da yine İstanbul ve çevresindeki hemşerilerimizin desteğini bekliyoruz. Onların katkısıyla sahadan galibiyetle ayrılırız” dedi.

Bu arada yeşil beyazlı ekip, bugün Sakaryşa’ya giderek kampa girdi. Yeşil beyazlı takımda sakatlıkları süren Cihan ile Sedat’ın ise durumunun maç günü belli olacağı bildirildii.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.