SON DAKİKA!
yilmazvuralsakarya

GİRESUNSPOR’A ŞOK ÜSTÜNE ŞOK!

Giresunspor hafta sonu oynacağı hayati maç öncesi Teknik Direktörü Bahri Kaya istifa etti, Bank Asya 1. Liginde en önemli düşme adayı Sakaryaspor bugün ünlü Teknik Direktör Yılmaz Vural ile anlaşınca şok üstüne şok yaşadısakarya.

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Erdal Taşkın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sakaryaspor’un Bank Asya 1. Lig sıralamasındaki yerinin Sakarya’ya yakışmadığını söyledi.

Yaşanan olumsuzluklardan sonra yeni bir başlangıç olması ve Sakaryaspor’un Bank Asya 1. Lig’de kalması için “kan değişimi” ihtiyacının ortaya çıktığını ifade eden Taşkın, şöyle konuştu: “Sakaryaspor’un başarısı için büyük hizmetler veren Şaban Yıldırım’ın istifası sonrasında teknik direktör Yılmaz Vural ile anlaştık. Donanımı, geçmişi ve kariyeriyle Türk futboluna uzun yıllar hizmetlerde bulunmuş, aynı zamanda Sakaryamızın evladı olan Yılmaz Vural ile el sıkıştık. Hocamız bugün şehre gelerek, futbolcular ve teknik ekiple tanışacak. Yılmaz Vural, yarın yapılacak antrenmanı yönetecek ve Konyaspor deplasmanında takımın başında olacak.” Taşkın, Vural ile sezon sonuna kadar anlaştıklarını kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.