SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR TARAFTARINI HEYECAN BASTI

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Giresunspor oynadığı son karşılaşmalarda aldığı üst üste galibiyetler Giresun şehrinde büyük heyecan yarattı.

Ligde  iddialı bir konuma gelen Giresunspor taraftarları şehri Giresunspor bayrakları ile süslemeye başladı.

Özelikle şehrin imaj caddesi olan Gazi Caddesinde taraftar gruplarının destekçileri olan iş yerleri dev Giresunspor bayraklarını asmaya şampiyonluk sloganları yazmaya başladılar.

Giresunspor’un uzun süredir böyle bir başarıya aç olması, şehirde yaşayan futbol tutkunlarının iddialı konuma gelen takımının arkasında durması Giresunspor yönetimi, teknik kadro ve futbolcular arasında moral yarattı.

İstanbul’da ve Bursa’da bulunan diğer taraftar grupları da hazırlattıkları dev bayrakları Giresun’un çeşitli yerlerinde astırmak üzere hazırlık içinde oldukları da gelen duyumlar arasında.

kerimaksugiresunsporziyareti

Öte yandan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu bulduğu her fırsatta Giresunspor yönetimi ve futbolcularını ziyaret ederek takımın her türlü ihtiyacı ile ilgileniyor.

Son olarak takımın idman saatinde giderek tatlı ikram eden Giresun belediye başkanı Kerim Aksu futbolculara bu hafta sonu oynanacak Gümüşhanespor karşısında alınacak galibiyet için özel prim sözü verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.