SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR YÖNETİMİ TAHTA SONRASINA HAZIR

Bank Asya 1.Lig takımlarından Giresunspor’un Jorge Mosquera, Hygor Guimaraes Gonçalves ve Emmanuel Banahane ile prensipte anlaştığı bildirildi.

GİRESUNSPORtransfer2012

Kulüp basın sözcüsü Haldun Domaç, yaptığı yazılı açıklamada, devre arası transfer çalışmaları kapsamında yoğun şekilde çalıştıklarını belirtti.

Teknik heyetin raporu doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalarda, forvet Oyuncuları 21 yaşındaki Kolombiyalı Jorge Mosquera, 22 yaşındaki Brezilyalı Hygor Guimaraes Gonçalves ve 23 yaşındaki Ganalı Emmanuel Banahane ile prensipte anlaşma sağlandığını ifade eden Domaç, açıklamasında şunları kaydetti:

“Transferlerimizden Banahene’nin Giresunspor’da oynayacak olması konusunda desteklerini esirgemeyen Orduspor Başkanı Nedim Türkmen’e gösterdiği hassasiyet nedeniyle Yönetim Kurulu adına teşekkür ediyorum. Kolombiyalı Jorge Mosquera ise Alman 2. Ligi’nde yer alan Paderborn 07 takımında, Brezilyalı Hygor Guimaraes Gonçalves ise Portekiz 3. Lig’inde Sertanense FC takımında görev yapıyordu. Bu 3 Oyuncuyla da prensipte anlaştık. Kapalı olan transfer tahtasını 13 Ocak günü günü açmayı planlıyoruz. Transfer tahtasının açılmasıyla aynı gün bu Oyuncularla sözleşme imzalayacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.