SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR’A ACI HABER ALAATTİN CEYLAN VEFAT ETTİ

Giresunspor’a yıllardır hizmet eden alt yapı malzeme sorumlusu Alaattin Ceylan bugün tesislerde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Eski alt yapı Teknik Sorumlusu Selahattin Ceylan’ın abisi olan Alaattin Ceylan (52) bugün alt yapı tesislerinde hazırlıklarını yaparken geçirdiği kalp krizi ile yaşamını yitirdi.

Giresunspor’da yıllardır malzeme sorumlusu olan ve genç yeteneklerin yetişmesinde büyük emekleri olan Alaattin Ceylan Giresunspor alt yapı camiasını yasa boğdu.

Olayın duyulması ile cenazenin kaldırıldığı Giresun Prf. Dr. A.İlhan Özdemir Hastanesinin önü Giresunspor taraftarları ve alt yapı futbolcuları aileleri ile dolup taştı.

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ’da hastaneye gelerek yetkililerden bilgi aldı ve cenazeden dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Ani ölümü ile Giresunspor camiasını yasa boğan Alaattin Ceylan’ın cenazesi yarın öğle namazına müteakip Çınarlar mahallesindeki camide kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına toprağa verilecek.

Alaattin Ceylan evli ve iki erkek çocuk babasıydı.

Gurbetçi Giresun Gazetesi olarak başta Ceylan ailesi ve Selahattin Ceylan’a Giresunspor camiasına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Haber Foto: İlyas Salih Koser

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.