Uncategorized

Giresunspor da Neler Oluyor?

Aksu Giresun tesislerinde yapilan kongrede Giresunspor baskanina kavusamadi.
118 üyenin katildigi kongrede seçim bes dakikada sona erdi.Baskan adayi olan Osman Çirak sinirlenerek kongre alanini terk ederken,kongreye katilanlar ise resmen sok oldular.

 

Kongrenin ertelenmesine tüzügün ikinci maddesindeki”Her 3 yilda 1 kongre yapilmasi zorunludur”ibaresi sebep oldugu açiklandi.

Haziran ayi içinde kongrenin yapilacagi belirtilirken,yönetime talip olan Osman Çirak kendi listesini bile genel kurula sunamadi.

Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu, Giresun CHP milletvekili Esref Karaibrahim, Giresun Vali Yrd. Ahmet Yilmaz, Giresun CHP Il Baskani Aykut Gezmis, Saglik Il Müdürü Cengiz Cindemir, Eski Klüp Baskani Fatih Kitapçi ile Gürcan Ejderoglu da kongrede hazir bulundu.
Kongre için Giresun’a geldigi söylenen Peker kongre alanina gelmedi.

Kongre bes dakikada sona erdi

62 üyenin verdigi önerge kongreyi erteledi.

Giresunspor da, olaganüstü genel kurul toplantisi çogunluga bakilmaksizin yapilirken, üyelerin verdigi önerge sonucu, yönetim ve denetim kurullarinin seçimi maddeleri gündemden kaldirilarak ileri bir tarihe ertelendi.

Osman Çirak ne Yapti?

Gelisen bu olay karsisinda sasiran Çirak; ”Bu bir Bizans oyunudur” diyerek tepki gösterdi ve ”Kimse bizi kararimizdan vazgeçiremez” diyerek alandan ayrildi.

Adayliktan asla geri adim atilmayacagini belirten Çirak, Haziran ayinda da Giresunda olacagini, bir aylik zaman kaybinin Giresunspor’a nasil zarar verdigini de zamanin gösterecegini ifade ederek, ”Bugün burada dönen entrikalarin sorgulanmasini, sagduyulu , saygideger kongre üyelerinin takdirine birakiyorum seklinde konustu.

 

Kaynak:Giresunaktuel

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.