Uncategorized

Giresunspor da Son Aday Hakan Karaahmet

Giresunspor da genel kurula sayili günler kala yönetime talipli olacak isimler de netlesmeye basladi. “Olacak olmayacak” yönünde üzerinde spekülasyonlar yapilan baskan Olgun Aydin Peker in genel kurulda yeniden kulüp yönetimine talipli olmayacagi da hemen hemen kesinlik kazandi.

 

Peker in, birlikte çalistigi genel kaptan Hakan Karaahmet baskanliginda olusturulacak listeye destek verecegi ögrenildi.

 

KARAAHMET, ”PEKER YANIMIZDA”

 

Giresunspor da kulüp baskanligina adayligini koyacak olan Hakan Karaahmet, Olgun Aydin Peker in Cumartesi günü yapilacak olan genel kurulda aday olmayacagini, kendilerinin hazirlayacagi listeyi destekleyecegini açikladi.

 

Hakan Karaahmet, Yesil Giresun Gazetesi Haber Müdürü Cavit Özdemir e yaptigi açiklamada, ”Olgun Peker aday degil. Bizim bir liste yapmamizi istedi. Ben de Giresun da bu ise gönül vermis bir grup arkadasimla liste hazirliyorum. Hedefimiz Giresunsupor u basariya ulastirmaktir” dedi.

Karaahmet, genel kurulda seçilmeleri halinde büyük ölçüde mevcut oyuncu kadrosu ile yola devam etmek istediklerini belirterek, “Olgun Aydin Peker bizim seçilmemiz halinde destegini sürdürecek. Hatta 500 bin TL alacagini da kulübe bagislayacak” dedi.

Karaahmet, bir sorumuz üzerine olusturacaklari yönetimin ilk etapta maddi katki olarak 1.5 milyon  TL yi hazir edecegini de vurguladi.

 

 

Kaynak: Yesilgiresungazetesi

 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.